Doradcy podatkowi GRUPY Leader wyróżniają się najwyższym poczuciem odpowiedzialności za jakość świadczonych usług, daleko wykraczającym poza wymogi prawne i normy zawodowe. Analizują sytuację przedsiębiorstwa całościowo, biorąc pod uwagę uwarunkowania organizacyjne, finansowe i rynkowe jego działalności. Z determinacją dążą do znalezienia korzystnego rozwiązania, mając na uwadze nie tylko pojedynczy sukces, ale długoterminowe konsekwencje dla kondycji finansowej firmy.

Prezes Zarządu międzynarodowej spółki z branży finansowej

Dziękujemy za inicjatywę, determinację, szczerość i rozsądek w prowadzeniu naszej sprawy. O klasie kancelarii adwokackiej świadczy m.in. umiejętność przekonania klienta, że rozstrzygnięcie, jakie wywalczył jest dla niego korzystne. Czasem warto na nim poprzestać, choć nie spełniło wszystkich oczekiwań.

Właściciel małej firmy z branży budowlanej

Dzięki współpracy z GRUPĄ Leader audyt finansowy naszej spółki okazał się nie tylko formalnością, jakiej trzeba dopełnić. Stał się impulsem do głębokich zmian organizacyjnych w przedsiębiorstwie, zdefiniowania na celów biznesowych i strategii ich realizacji. Jesteśmy przekonani, że w dłuższej perspektywie wnioski płynące z audytu przyniosą poprawę kondycji firmy i zapobiegną możliwym nieprawidłowościom.

Dyrektor finansowy spółki zajmującej się produkcja przemysłową

Prowadzę spółkę w zachodniej Polsce. Szukałam kancelarii prawno-podatkowej w pobliżu siedziby przedsiębiorstwa. Zdecydowałam się jednak na usługi GRUPY Leader, mimo że mieści się w Katowicach, ponieważ zaoferowała mi kompleksową obsługę: doradztwo prawne i podatkowe, pełną księgowość z obsługą kadr i płac oraz usługi poświadczające biegłego rewidenta. Wszystkie te usługi w jednym miejscu pozwalają mi zaoszczędzić czas i dają pewność, że żaden aspekt istotny dla zarządzania finansami spółki nie zostanie pominięty. Okazało się też, że w dobie elektronicznej komunikacji, odległość od usługodawcy nie stanowi żadnego problemu.

Członek zarządu spółki z branży IT

 

 

 

0 lat na rynku usług
doradczych

0głównych obszarów
działalności

0wyspecjalizowanych
doradców

0Klientów w ostatnich
5 latach

0wyroki, które zmieniły orzecznictwo podatkowe
w Polsce w 2013 r.